Përshkrim

ApartamentI eshte i pozicionuar buze ne rruge kryesore dhe ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues te mirembajtur. Organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i rikonstruktuar se fundmi.
Per informacion me te detajuar apo nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni ne 0696931631!


Informacion
Sipërfaqja:

59 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

56 Website Views


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019