Përshkrim

Aparatamenti 2+1+2 ka nje siperfaqe prej 124.9 m2.
Projekti eshte ne fazen perfundimtare dhe pritet te mabroje brenda 8-9 muajsh.
Per me shume info ose nje vizite ne prone kontaktoni Andi Labinoti 0683599278 ; Aiva Vata 0697858874


Informacion
Sipërfaqja:

113 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Under construction

Availability:

Available

Website Views:

39 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Hyrje te Kombinat

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019