Përshkrim

Aparatamenti ka siperfaqe prej 119m2
Projekti eshte ne fazen perfundimtare dhe pritet te mabroje brenda 8-9 muajsh.
Per me shume info ose nje vizite ne prone kontaktoni Andi Labinoti 0683599278 ; Aiva Vata 0697858874


Informacion
Sipërfaqja:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Under construction

Availability:

Available

Website Views:

32 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Kombinat Hyrje

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019