Hyr
Përshkrim

Apartamenti 2+1 me një tualet ndodhet në katin e dytë të banimit me orjentim jug-lindje. organizohet ne nje sallon ndenjeje dhe gatimi , dy dhoma gjumi dhe nje tualet si dhe nje ballkon . Ndertimi eshte i cilesise se larte i pajisur me termoizolim teresor, ventilim i pavarur, izolim akustik dhe vetrata franceze. Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

83 m2

Sip. e brendshme:

74 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

179


Vendndodhje

Adresa: Rr. Muzaka

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020