Prane Juridikut, Jepet Apartament 3+1 me QIra! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje nder zonat me te preferuara ne Tirane, prane Juridikut, Jepet me QIra Apartament 3+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati shume cilesor e te mireadministruar, dhe ka siperfaqe 100 m2. Eshte i organizuar ne koridor qe ben shperndarjen e ambjenteve: sallon ndenje i bosllshem, se bashku me kuzhinen, me vetrata qe ofrojne ndricim shume te mire natyral, 1 dhome gjumi dopio, 2 dhoma gjumi teke, ballkon i madh qe ofron pamje te lire, tualet. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Per me teper informacion, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

89

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Milto Tutulani, Garda

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020