Jepet me qira apartament 2+1 perball Delijorgjit - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe totale 85 m2 ne rrugen e Kavajes perballe kompleksit Delijorgji. Eshte i pozicionuar ne nje pallat te ri me te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme prane. Organizohet nga nje sallon i ndricuar se bashku me nje ambient ngrenie/gatimi, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i sapo mobiluar. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

660

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Globi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020