Hyr
Përshkrim

Ndertesa ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes per zhvillim e biznesit.
Ajo organizohet ne 6 kate sherbimi + 1 kat nentoke. Kati -1dhe kati 0 kane nje siperfaqe totale prej 800 m2. Kati -1 ka nje lartesi prej 4 m e cila mund te perdoret si parking apo cfaredo lloj aktiviteti tjeter biznesi. Kati 0 ka nje nje lartesi 5 metra i pershtatshem per nje sere aktivitetesh per shkak edhe te hapsires se lire qe ka rreth nderteses, si dhe 5 kate te tjera nga 170 m2 jane open space me dy tualete ne cdo kat ne menyre qe te pershtaten sipas kerkeses se klientit. Godina ka punime te standarteve Europiane dhe eshte e pershtatshme per zyra administrative per kompani qe kane prodhimin apo perpunimin ne zona industriale, per administrate bankash, fondacione, Universitete etj. Preferohet te jepet me qira e gjithe godina. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr e tel 068 38 13 879.


Informacion
Sip. Totale:

1600 m2

Sip. e brendshme:

1600 m2

Lloji:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

135


Vendndodhje

Adresa: Qender

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019