SHESIM APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN E KAVAJES!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1 ne hyrje te Rruges Islam Alla .
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 teknik dhe te 6 banim.
Apartameni ka nje siperfaqe 108 m2 .
Organizohet nga koridori i cili ben shperndarjen ne dhomat e gjumit , ambjentin e ndenjes , kuzhine te vecuar dhe tualet .
Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar .
Per me teper informacion , ju lutem na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

108 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

282

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Islam Alla, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020