Dhermi, Shitet Apartament 2+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Dhermi, Shitet Apartament 2+1.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të në një ndërtim 3-katësh, pranë bregdetit të Dhërmiut dhe ka sipërfaqe 95m2.
Ambjenti organzizohet nga salloni,dy dhoma gjumi, një tualet gjithashtu disponon një verandë 20m2.
Disponon Dokumentacion te plotë Hipotekor.
Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

82 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

114

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Dhermi, Dhërmi

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020