JAPIM KAPANON ME QIRA PRANE "CITY PARK" - Century 21 Albania
Përshkrim

Kapanoni ndodhet prane qendres tregtare "City Park" ne autostraden Durres-Tirane. Ambienti i brendshem, me lartesi 9 m, organizohet ne 500 m2 open space dhe 100 m2 zyra te ndara ne 3 ambiente te vecanta dhe nje tualet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

600 m2

Sip. e brendshme:

600 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Warehouse

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

44

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës

Qyteti: Vorë


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020