JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE RESIDENCEN PORT VIEW! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe shume cilesor ne Rezidencen PORT VIEW ne Durres. Ka siperfaqe 94m2 te brendshme dhe 110m2 totale dhe organizohet ne dhome ndenje + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone . Apartamenti disponon mobilim teper komod dhe cilesor. Rezidenca PORT VIEW eshte nje nder ndertimet me cilecore dhe me inovative ne qytetin e Durresit e cila garanton qetesi dhe siguri absolute 24/7 per rezidentet e saj me parkim nentokesor, gjelberim dhe administrim serioz , e ndodhur ne hyrje te durresit me nje lokacion te pershtatshem per cdo sherbim qe nevojitet per nje jetese sa me komode dhe me detaje qe bejne diferencen .Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim gje qe i mundeson pamje nga porti dhe drite natyrale gjate gjithe dites edhe jepet me qira per nje periudhe afatgjate.
Per me teper informacion apo nje shoqerim ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

113

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Residenca Port-View, Durres ALB, Hyrja e Durrësit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020