Biznes-Restorant per Shitje tek Rruga e Kavajes - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim biznes prane Rruga e Kavajes.
Biznesi aktualisht eshte ne gjendje pune dhe sherben si restorant me nje investim te bere se fundmi prej gati 45'000Euro.
Ka nje xhiro mjaft te mire ditore 10-12 ml ALL/muaj me klientele te ngritur.
Shitet per arsye emigrimi.
Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

387

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajes, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin