Shesim Apartament 1+1 Me Pamje Deti, Tek Mali i Robit! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 1+1 i sapo investuar per shitje tek Mali i Robit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri. Organizohet nga nje Sallon me kuzhine, ghome gjumi, tualet dhe ballkon me pamje nga deti. Ndertesa ku ndodhet apartamenti eshte prane bregut, dhe rrethohet nga pisha te cilat japin freski dhe pamje shlodhese. Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe shitet i mobiluar, disponon certifikate pronesie. Per me shume informacion lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

61.2 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

143

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mali i Robit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020