SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE VOLLGA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me pamje deti ne Vollga me siperfaqe totale 75m2. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit te Durresit. Ndodhet ne nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe administrim. Eshte i organizuar nga korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon te bollshem me pamje deti. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

84

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vollga, Vollga

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020