SHITET VILE NE VALA MAR, GJIRI I LALZIT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila me siperfaqe totale 419 m2 dhe siperfaqe ndertimi te dy kateve 190 m2 ndodhet ne zonen e Gjirit Lalzit ne nje nder komplekset me te mira dhe te qeta " Vala Mar", e cila organizohet korridorin qe bejn ndarjen e ambienteve, 1 dhome ndenje + Kuzhinen e vecuar, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe shkallet qe mundesojne lidhjen me katin e dyte ku i cili organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 depo dhe nje ballkon. Ne ambientin e jashtem kane organizuar dy hapsira ndenje, nje verande dhe nje gaxebo druri. Vila eshte eshte e mobiluar dhe cdo dhome ka te instaluar kondicioner. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

419 m2

Sip. e brendshme:

190 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

133

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vala Mar Gji i Lalzit, Gjiri I Lalzit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020