SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZH NE ZONEN E KOPSHTIT ZOOLOGJIK - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane por edhe ne nje nga ndertimet me cilesore te zones. Zona ofron qetesine, ajrin e paster, afersine me parkun etj. Apartamenti ka nje orientim nga me te miret duke qene se te ofron nje pamje te lire te qytetit dhe ndricim natyral te te gjitha ambienteve te banimit. Organizohet ne nje dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi dhe dy tualete njeri nga te cilet me ndricim natyral. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 126 m2 dhe eshte i pajisur me sistem ngrohje-ftohje dhe parket druri. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

139 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

527

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr.Peti

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020