SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN ALB-ADRIATIK GOLEM ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ne kompleksin Alb-Adriatik ne Golem. Organizohet ne sogiorno + kuzhine , 2 dhoma gjumi, 1 tualet 1 korridor qe ben shperndarjen ne dhoma dhe nje verande e madhe rreth 40m2. Apartamenti disponon punime ekstra me tavane te varura mobilim cilesor dhe detaje qe bejne diferencen. Kompleksi disponon edhe nje pishine vetem per rezidentet, eshte shume afer detit rreth 50m larg dhe ne nje zone teper te qete, gjithashtu apartamenti disponon edhe nje garazh i cili mund te behet pjese e apartamentit per nje cmim ekstra edhe pse ne kompleks ka gjithmone vende te lira per parkim. Prona disponon certifikate pronesie te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me teper informacion apo nje shoqerim ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

125 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

92

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Alb-Adriatik, Golem, Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020