Jepet me Qira Bar/kafe në një zonë shumë të preferuar tek teatri Turbina perball Petroninit!!!...
Përshkrim

Jepet me Qira Bar/kafe në një zonë shumë të preferuar dhe me klientelë të rregullt. Bari është i arreduar me arkitekt dhe mobilie shumë cilësore si dhe me sipërfaqe të konsiderueshme jashtë dhe në verandë. Vendndodhja shumë strategjike!
Aktualisht ka 25 tavolina nga te cilat 16 jashte!
Ngjitur me barin disponojme dhe nje ambient 35m2 te cilin mund ta veme ne dispozicion nese nevojitet per shtese ambienti te brednshem!


Informacion
Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

668

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Teatri Turbina

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020