Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 prane fushes se Ali Demit. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati egzistues shume prane rruges kryesore. Zona ofron fasilitete te shumta gje qe mundeson nje jetese komode.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

55 m2

Sip. e brendshme:

55 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

416

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020