Përshkrim

Apartament 2+1+2 per shitje te Kompleksi "Fiori di Bosco. Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenjeje, kuzhine, 2 dhoma gjumi 2 banjo dhe ballkon. Kompleksi eshte me nje cilesi ndertimi shume te larte, nder te paktat komplekse me fasade te ventiluar, vetrata termike, xham triple, dopio ashensor per cdo shkalle, sistem ngrohje ftohje multisplit si dhe rifinitura te cilesise se larte. Kompleksi eshte konceptuar me shperndarje ne gjashte godina individuale, 10 kate secila, duke lene hapesira optimale mes tyre 35-40metra distance. Ne 28000m2 truall, mbi 50% eshte zone e gjelber, e lire per hapesira kreative dhe gjelberim si dhe parkun me peme te larta. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

104 m2

Sip. e brendshme:

93 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

68


Vendndodhje

Adresa: Don Bosko

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019