Hyr
Përshkrim

Toka ndodhet ne Baldushk dhe ka nje siperfaqe rreth 7.000 m2. Prona mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme, duke qene se zona ka dhe biznese te tjera.Per me shume informacion kontaktoni ne nr.cel:0684657127!


Informacion
Sip. Totale:

7000 m2

Lloji:

Commercial Land

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

126

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Baldushk

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019