Hyr
Përshkrim

Papafingo ndodhet ne zonen e Kopshtit Zoologjik dhe ka nje orientim jug-lindje-perendim duke bere te mundur nje ndricim shume te mire natyral te apartamentit. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenjeje, 3 dhoma gjumi dhe dy tualete me ndricim natyral. Ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe verande 180 m2. Papafingo eshte e pabanuar me pare dhe shitet ne gjendien qe eshte ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per te realizuar nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

340 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

193


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019