Përshkrim

Century 21 Royal sjell për ju ambiente komerciale për shitje. Hapsirat ofrohen sipas kërkesave. Dyqanet ndodhen në katin 0 dhe katin e pare. Ambienti është i investuar së fundmi, ku përfshihen: Sistemi i aspirimit dhe kondicionimit, sistem ndricimi, termoizolimi. Fasadë xhami nga rruga . Pozicionim optimal për biznese si psh: Institucione financiare, Klinikë, Call center, Qendër SPA, Qendër tregtare, Qendër kursesh, Supermarket etj.Zona është ndër më të preferuarat në Durrës, vetëm pak metra larg shëtitores 'Vollga' dhe sheshit kryesor të qytetit. Disponon certifikatë pronësie. Për më shumë detaje ju lutem kontaktoni në numrin 0697007418


Informacion
Sip. Totale:

30 m2

Sip. e brendshme:

30 m2

Lloji:

Multipurpose space

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

108

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Epikadave Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019