Përshkrim

Century 21 Royal sjell per ju, ambiente me qira per zyre ne bllok. Ambienti eshte 140 m2 kjo siperfaqe eshte e organizuar ne 4 ambiente te ndara, dy tualete dhe ballkon. Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati.

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin: 0696377599


Informacion
Sipërfaqja:

140 m2

Dhomat e gjumit:

4 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Lloji:

Commercial Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

29 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Bllok

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019