Përshkrim

Jepet me qira kapanoni me nje siperfaqe ndertimi 720.75 m2 dhe siperfaqe trualli 1699 m2 ne Porto Romano. Kapanoni eshte i ndertuar me panele sandwich, eshte me dy porta nje hyrese dhe nje dalse, ka nje lartesi 8 m, ka ndricim natyral qe ja mundesojne dritaret ne te gjithe anet e kapanonit. Kapanoni ka ambjente zyrash te mobiluara me kushte bashkekohore, dhoma zhveshje per punetoret, dy tualete dhe kabine elektrike te vecuar tre-fazor. Kapanoni eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme dhe ndodhet ne nje zone industriale dhe shume afer portit. Per me shume informacione ju ftojma ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sipërfaqja:

721 m2

Lloji:

Warehouse Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

59 Website Views


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019