Jepet Ambjent Komercial me Qira Prane Gjykates! - Century 21 Albania
Përshkrim

Prane Gjykates se Rrethit, Jepet me QIra Ambjent Komercial buze rruge! Ambjenti ka siperfaqe 40 m2 te organizuar ne 2 ambjente dhe 1 tualet. Ka fasade xhami qe ben te mundur vizibilitetin per lloje te ndryshme aktivitetesh, dhe ndodhet ne nje nga zonat me te favorshme per bizneset. Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

40 m2

Sip. e brendshme:

40 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

227

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, Gjykata e Rrethit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020