Përshkrim

Vila ndodhet prane kompleksit Grand dhe Tregut elektrik. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, salloni dhe kuzhina e vecuar, ka 2 tualete nga ku njeri me aspirim natyral. Cmimi eshte i diskutueshem !
Per me shume informacione ose vizite ne prone telefononi ne 0683599278


Informacion
Sipërfaqja:

150 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

28 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rruga Todi Shkurti

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019