SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PEDIATRIS!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 te rruga Kongresi Manastirit.
Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një pallati te ri (pa ashensor), me sipërfaqe 85m2.
Ndërtimi është shumë cilësor dhe apartamenti ka planimetri perfekte. Organizohet nga koridori qe bën shperndarjen nëpër dhoma, salloni sëbashku me ambientin e gatimit , dy dhoma gjumi si dhe një tualet (me dritare).
Për më shumë informacion, jeni të lutur të më kontakton.


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

209

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Kongresi Manastirit, Rruga Bardhyl

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020