Zyra per qira te Komuna e Parisit ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament i pershtatur per zyra ne nje komplekset me cilesor te Komuna e Parisit, Kika 2. Ndodhet ne katin e trete dhe ka siperfaqje 90m2. I organizuar ne 3 ambiente pune tualet dhe ballkon. Apartamenti ka punime teper cilesore te bera ekstra nga pronari, si shtrim me parket, tavane te varur dhe i pajisur me kondicioner. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone!


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

153

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kika 2, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020