Përshkrim

Ambjenti i zyrave ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar kohet e fundit. Siperfaqja totale eshte 400m2 e ndare ne shtate ambjente me siperfaqe te ndryshme,dhe te gjitha ambjentet jane te dhena me qira. Shitet e gjitha e pa ndare dhe e mobiluar. Ka hyrje me vete dhe disponon certifikate pronesie. Per cdo info kontaktoni ne 0672040497


Informacion
Sipërfaqja:

400 m2

Kati:

2 Kati

Lloji:

Office / Practice Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

57 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Selvia

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019