Hyr
Përshkrim

Ambjenti i zyrave ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar kohet e fundit. Siperfaqja totale eshte 400m2 e ndare ne shtate ambjente me siperfaqe te ndryshme,dhe te gjitha ambjentet jane te dhena me qira. Shitet e gjitha e pa ndare dhe e mobiluar. Ka hyrje me vete dhe disponon certifikate pronesie. Per cdo info na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

400 m2

Sip. e brendshme:

400 m2

Kati:

2

Lloji:

Office

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

189

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Selvia

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019