Shitet apartament 1+1 mbi kristal center - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 mbi kristal center ne nje zone te qete dhe mjafte te preferuar.
Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me te reja dhe me cilesoret ne zone.
Nxitoni ta beni tuajin kete apartament pasi eshte edhe nje mundesi shume e mire investimi pasi apartamenti eshte i dhene me qira 300euro ne muaji.
Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

58 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

231

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Bill Klinton, Kodra e Diellit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020