Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues prane zones se Pallatit me Shigjeta. Organizohet ne nje dhome ndenjeje, nje ambjenti gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet ndricim natyral. Apartamenti eshte i rikonstruktuar se fundmi. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje familje. Per informacion me te detajuar apo nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

68 m2

Sip. e brendshme:

59 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

253


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019