SHITET LOKAL BAR-KAFE RRUGA NAIM FRASHERI!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Lokal Bar-Kafe ne rrugen Naim Frasheri me siperfaqe 155m2. Eshte i investuar rishtazi ne menyre moderne, shitet me te gjitha paisjet sic shikohet ne foto dhe me biznesin e tij. Ka nje siperfaqe te brendshme 95m2, nje tualet, nje siperfaqe te jashtme 60m2, fasada e lokalit me vetrate portative. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0697073378!


Informacion
Sip. Totale:

155 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

1678


Vendndodhje

Adresa: Rruga Naim Frasheri, Rruga e Durrësit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020