Jepet Ambient Per Zyra Me Qera - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet ambient per zyra me qera tek Rruga Mine Peza perball Harry Fultzit. Ambienti ndodhet ne katin e pare te 1 pallati egzistues buze rruge dhe ka nje siperfaqe prej 50 m2. Eshte i rikostruktuar totalisht . Ambient eshte i pershtatshem per zyra noteriale ose klinika private. Cmimi eshte 400 euro ne muaj dhe ka te perfshir dhe taksat.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

50 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

43

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rrugen Mine Peza, Hipoteka

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020