Përshkrim

Shitet Toke prane Q.T.U.
Toka eshte e ndare ne dy parcela me siperfaqet perkatese 2100m dhe 1500m. Tek parcela 2100m2 eshte investuar ne 1800m2
Kalceto ne funksione pune dhe 136m2 Dyqan. Kjol parcel mund te shitet e ndare me nje cmim prej 420.000€.
Parcela tjeter e cila shitet per nje cmim prej 160.000€ ka nje Vile 2 kateshe 310m2 me njolle 190m2. Vila ka tualete ne cdo dhome dhe garazhe.
Toka dhe Vila disponojne Dokumentacione te plota Hipotekore.
Per informacione te metejshme ose nje vizite ne prona ju lutemi te kontaktoni ne numrin : 0674033107!!!


Informacion
Sip. Toke:

3600 m2

Lloji:

Commercial Land

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

117

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga 28 Nentori

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019