Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes ne nje pallat me punime shume cilesore. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen e dhomave, nje sallon teper te bollshem me dalje ne nje ballkon me pamje te lire, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti mund te perdoret si per banim ashtu edhe per zyra biznesi. Afersia me qendren me transportin urban, institucionet qendrore e lokale, shkolla, kopshte etj e ben shume te favorshem pozicionin e tij. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

136 m2

Sip. e brendshme:

118 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

330


Vendndodhje

Adresa: Qender

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020