Përshkrim

Apartament per Shitje te Komuna e Parisit. Organizohet ne 1 sallon ndenjeje, kuzhina, 2 dhoma gjumi, dy ballkone dhe 1 banjo. Apartamenti ndodhet ne hyrje te Komunes ne nje nga zonat me me shume facilitete te Tiranes. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

103 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

199

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Tish Daia

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019