Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane kopshtit Botanik ne nje pallat shume cilesor te mire administruar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenjeje dhe ngrenie, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon me pamje te lire. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, dhe ajer te paster. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni ne 0696931631.


Informacion
Sipërfaqja:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

48 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Kopshtit Botanik

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019