Përshkrim

Jepet me qira ambienti komercial ne Blv Zogu i Pare .Ka nje siperfaqje prej 91 m2 dhe me dy fasada xhami Ambienti mund te shfrytezohet si dyqan , zyre,klinike, .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni ne nr 06074033108


Informacion
Sipërfaqja:

91 m2

Lloji:

Shop Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

43 Website Views


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019