Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet Apartamenti 3+1 ne rrugen e Kavajes, prane qendres GLOBE. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, eshte ne katin e 7 te teknik te nje pallati 10 katesh me ashensor, . Apartamenti organizohet ambjent ndenje se bashku me ambientin e ngrenies, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

147 m2

Sip. e brendshme:

134 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

257


Vendndodhje

Adresa: Globi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020