Apartament 2+1 tek Rr. e Barrikadave - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek Rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne dhome ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet i arreduar, ka punime teper cilesore dhe investime shtese te kryera nga pronari aktual. Gjithashtu ka ne perdorim tarracen e cila eshte e shfrytezueshme. Per nje vizite ne prone me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

106 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1095

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Barrikadave

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020