Rruga Bardhyl ,Shitet Apartament 1+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1, në rrugën Bardhyl .
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të ,në një pallat egzistues dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit, një dhomë, një tualet dhe ballkoni.
Apartamenti është i mobiluar .
Orientimi i apartamentit është Jug-Perëndim.
Disponon Dokumentacion të rregullt Hipotekorë.
Për më tepër informacione dhe një vizitë në pronë jeni të lutur të më kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

51 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

95

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Bardhyl

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020