Hyr
Përshkrim

Toka ka nje siperfaqe prej 9418 m2 dhe ndodhet buze rruges. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Toke:

9418 m2

Lloji:

Rural Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

207

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Arapaj

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020