Shitet Apartament 3+1 ne qender te Durresit! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar sogiorno se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka tualet te brendshem dhe dalje ne ballkon, ambjentet e nates jane te ndara nga ambjentet e dites duke krijuar keshtu privatesine per familjaret, element qe nuk e gjejme ne cdo apartament.
Apartamenti ndodhet ne kate te trete me orjentim veri-perendim, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe administrim per mirembajtjen e tij.
Apartamenti ndodhet ne nje pike strategjike te qytetit, ne qender duke krijuar facilitete me cdo sherbim te perditshmerise.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

141 m2

Sip. e brendshme:

128 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

161

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Qendra e Durrësit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020