Jepet me qira 1+1 tek Kodra e Diellit !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira 1+1 tek mbikalimi i Kodres se Diellit. Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dhome gjumi me nje ballkon te madh dhe tualeti. Pallati eshte ndertim i viteve te fundit dhe shume i mirembajtur. Zona ofron te gjitha facelitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per nje vizite ne prone kontaktoni !!


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

66 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

250

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020