Hyr
Përshkrim

Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 67m2. Organizohet ne 2 dhoma gjumi nje dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe 1 tualet. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

67 m2

Sip. Toke:

200 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

232


Vendndodhje

Adresa: LAGJA 7.CEZMA E FERRES PERBRI PALLATIT ROZE

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020