JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE GOLEM - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambient komercial i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi me fasade xhami ne dy ane. Siperfaqja e brendshme eshte 160m2, ka nje banjo dhe ndodhet ne pozicion shume te favorshem me akses ne rruge kryesore. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

160 m2

Sip. e brendshme:

160 m2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Multipurpose space

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

351


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020