Përshkrim

Vile per shitje ne kompleksin Lura 1 tek Gjiri i Lalzit. Vila gjendet ne qender te kompleksit Lura 1, nje nga komplekset me te mire te Gjirit te Lalzit. Vila eshte e strukturuar ne 2 vila te bashkangjitura te cilat shiten se bashku. Secila vile eshte me siperfaqe 125m2 per kat, ku ne total jane 500 m2 banim. Cdo pjese e viles ka secila nga 5 dhoma gjumi, 3 tualete, sallon ndenje me oxhak, dhe guzhinen e gatimit te vecuar. Ajo eshte ristrukturuar se fundmi, ka sistem kondicioneri DAIKIN, parket secila dhome, verande ne katin e pare si dhe ballkon ne katin e 2. Oborri qe e rrethon vilen eshte i gjelberuar dhe mund te shfrytzohet. Vila ka nje pozicion teper te favorshem, ne mes te pishave te kompleksit dhe shume afer me detin. Per me shume informacion mund te na kontaktoni ne nr e cel: 0682038875.


Informacion
Sipërfaqja:

250 m2

Dhomat e gjumit:

10 Dhomat e gjumit

Tualetet:

6 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

2 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

97 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Lura 1

Shteti: Albania

Qyteti: Gjiri e Lalzit

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019