SHITET TOKE BUZE LIQENIT NE VAUN E DEJES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Trualli ka nje siperfaqe prej 49800 m2 dhe ndodhet ne nje nga zonat atraktive dhe me potenccial te larte investimi buze liqenit te Vaut i Dejes .Pozicioni i favorshem i tokes ben qe ajo te mund te shfrytezohet per qellime investimi, resort turistik, agroturizem, etj. Per me shume informacione rreth prones mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

49800 m2

Sip. e brendshme:

49800 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

423

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Vau i Dejes, Vau i Dejës

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020